Small Luxury Hotels of the World

MARROL'S BOUTIQUE HOTEL BRATISLAVA

A Member of the Small Luxury Hotels of the World

EnglishSlovenskyDeutschEspañolРусскийItalian

 

Restaurant Messina Bratislava
Restaurant Messina Bratislava
Restaurant Messina Bratislava

REŠTAURÁCIA MESSINA

 

UMENIE ŽIŤ. UMENIE STOLOVAŤ.

Súčasťou hotela je reštaurácia Messina, ktorá ponúka svoje pohostinstvo návštevníkom vyhľadávajúcim hodnoty kulinárskeho umenia.

Na ponuke reštaurácie, nesúcej rukopis mladého, kreatívneho šéfkuchára Michala Škrabáka, sa čiastočne odzrkadľuje vplyv európskych kuchýň. Messina sa postupne orientuje na slovenské a stredoeurópske jedlá a originálne receptúry zostavené zo surovín podľa ročného obdobia. Jedlá sú pripravované nielen s vášňou človeka milujúceho svoju profesiu, s úctou k darom prírody, ale aj s využitím moderných technológií spracovania mäsa a surovín (sous vide), ktoré prinášajú nové chute, umožňujú zachovať a vyzdvihnúť ich chuťové a nutričné vlastnosti.

Základným princípom kuchyne zostáva vysoká kvalita základných surovín, čerstvosť, rešpekt k tomu najlepšiemu z tradície slovenskej kuchyne a zároveň  veľká miera chuťovej i vizuálnej inovatívnosti.

Kulinársky pôžitok hostí môžu korunovať fľaše lahodných vín z viníc najlepších slovenských a svetových producentov vína, vyberaných pod dozorom uznávaného hotelového someliéra.

Kapacita reštaurácie je 36 hostí. Jej priestory sú vhodné aj na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, slávností a svadieb. Reštaurácia je pomenovaná po významnom talianskom renesančnom maliarovi z 15. storočia Antonellovi Da Messina.

Výsadou reštaurácie je okrem vynikajúcej kuchyne nezvyčajná elegancia, komorná atmosféra a profesionálny servis. To všetko patrí k umeniu žiť. To všetko patrí k umeniu stolovať.

Pre hostí reštaurácie parkovanie zdarma v garáži hotela Marrol's.


Tel. +421 2 577 84 610, e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

REZERVÁCIA REŠTAURÁCIE

 

Marrol's Boutique Hotel *****, Tobrucká 4, 811 02  Bratislava, tel.:+421 2 577 84 600, fax.:+421 2 577 84 601,  GPS:N48 08.493 E17 06.811, e-mail: rec@hotelmarrols.sk

iPhone